Categories
Neymar bude ve své budoucí fotbalové kariéře čelit obrovským výzvám
26 Oct

Neymar bude ve své budoucí fotbalové kariéře čelit obrovským výzvám

Po odchodu z Paris Saint-Germain oblékal Neymar Fotbalový Dres Al-Hilal saúdské ligy. Když lidé očekávali, že bude zářit v saúdské lize a dokonce i v Lize mistrů AFC jako Cristiano Ronaldo, Neymarův výkon nesplnil očekávání týmu a fanoušků a v mezinárodní zápasový den dokonce utrpěl další těžkou ránu. Tohoto talentovaného hráče opět zbrzdila zranění.
Neymarovy fotbalové schopnosti a talent jsou nezpochybnitelné, ale jeho kariéru sužovala zranění. Toto zranění je rozhodně obrovskou ranou pro Neymara, který vynechá mnoho zápasů za brazilskou reprezentaci, stejně jako zápasy Al-Hilala v této sezóně. To je také zklamáním pro fanoušky, kteří milují Neymara. Lidé nebudou moci dlouho vidět, jak Neymar ve hře ukazuje svou sílu a talent.
Neymarův život se však po zranění nezastavil. Přestože si nemohl obléknout Fotbalový Dres a vykročit na zelenou louku, pokračoval ve svém příběhu různými způsoby. Nedávno Neymar prozkoumal novou soutěžní arénu, skončil druhý v pokerovém turnaji a vyhrál 66 000 $ na odměnách. Kromě toho je Neymar také mluvčím značky spodního prádla Kardashian. Přestože se o tom všem vždy ozývají různé hlasy z vnějšího světa, Neymar na sobě vždy trvá. Neymar však může ve své fotbalové kariéře v budoucnu čelit obrovským výzvám!