Categories
Neymar utrpěl vážné zranění a očekává se, že vynechá celou sezónu
19 Oct

Neymar utrpěl vážné zranění a očekává se, že vynechá celou sezónu

Ve čtvrtém kole jihoamerické kvalifikace o mistrovství světa 2026 se hrály dva zápasy. Uruguay hrála doma s Brazílií a Argentina venku vyzvala Peru. Díky existenci těchto dvou legendárních hráčů, Messiho a Neymara, přitáhly tyto dvě hry pozornost fanoušků po celém světě. Poslední dvě skóre byla uzavřena na 2:0 a 0:2. Messi skóroval dvakrát a pomohl Argentině vyhrát 4 zápasy v řadě. Neymar, který oblékal pětihvězdičkový dres Brazílie reprezentace, odstoupil kvůli vážnému zranění a očekává se, že vynechá celou sezónu. Skončila 37zápasová bilance bez porážky brazilského týmu v předkole jihoamerického mistrovství světa!
Když se Neymar vážně zranil a odešel ze hřiště s pláčem, hru brazilského týmu to nepochybně velmi ovlivnilo. Než hra skončila, mnoho brazilských fanoušků se rozhodlo hru předčasně opustit. Brazilský tým, který utrpěl porážku, se musí dále zlepšovat jak po taktické, tak hráčské stránce a vážné zranění top hvězdy Neymara je ještě vážnější. klíčové problémy, kterým je třeba čelit. Následně představitelé Al-Hilal také potvrdili, že Neymar si přetrhl přední zkřížený vaz a meniskus v levém koleni a podstoupí operaci. Očekává se, že bude chybět 6 měsíců a neočekává se, že v této sezóně oblékne Fotbalový Dres Al-Hilal.
Každý ví, že zdravý Neymar je nezastavitelný, ale Neymara celou kariéru sužovala zranění. Na loňském mistrovství světa v Kataru se Neymar zranil ve skupinovém utkání proti Srbsku. Neymar se letos v létě přestěhoval do Al-Hilal z Paris Saint-Germain. Před nástupem vynechal kvůli zranění pět měsíců a v této sezóně odehrál za Al-Hilal zatím jen pět zápasů. Vzhledem k tomu, že zranění a věk stále přibývají, čas Neymara na kurtu se možná opravdu krátí. V každém případě doufám, že se Neymar bude moci brzy ve zdraví vrátit!